+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif Kampanyamızdan Yararlanmak İçin Hemen Fiyat Alın
Fiyat Al

İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı

Amade Reklam olarak İstanbul tabela ve reklam sektöründe en iyi teknoloji ve eğitimli personelleri ile birçok projede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak tabela imalatı yapmaktadır. Referanslarımızı incelemelisiniz. Fiyat ve Bilgi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz.

Bunun 15-20 yıl öncesin de bugün ki hiçbir tabela yoktu. İnsanlar boyama sistemini kullanarak fırçalar yardımıyla yazıyorlardı. El becerisi, resim ve yazma bilgisi öncelikle resim öğretmeniyle normal öğretmen burada tercih edilmektedir. Bunlara ise tabelacı veya tabela ustası denirdi.

Tabelacı becerilerini göstermek ve tabela sanatını yönlendirmek amacıyla kullanırdı. Reklam tabelalarının diğer tabelalardan daha değerli olduğu görüldüğü için, reklam tabelalarına değer verilir ve saygı duyulurdu. Zaman geçtikçe ve teknoloji geliştikçe ve insanlar teknolojiye, yönlenince tabelacılar mesleklerini bırakmak zorunda kaldılar.

O zamandan beri tabelacı bilgisayarlı kesim makineleriyle ve emekliden kırtasiyeciye çekme makineleri öğretmenlerinden devlet memurlarına birçok kişi işini bıraktı ve tabelacılık yapmaya başladı. Günümüzde dijital baskı, CNC Router ve Lazer Kesim makineleri kullanılıyor ve çok kısa sürede tabelalar üretiliyor ve iş yoğunluğu daha kısa sürüyor.

Tabelacı tarafından yapılan sunumlar, bilgi ve yönlendirme çalışmaları, iş dünyasında en önemli sorunlardan biri olarak bilinir. Çünkü şirketler hangi sektörde olduklarının farkında olmadan kendilerini tam olarak tanıtamazlarsa, çalışmaları hedef kitlesine ulaşmada ciddi zorluklar yaşamalarına neden olacaktır.

Ayrıca, doğru yerde çeşitli tabelalar kullanmamak, şirketin kimliğini şirketini sunma konusunda farklı sorunlar doğurabilir. Tabelacı aramalarına girmelerini engellemek isteyen işletmeler. Tabela çalışması yapan isimlerin sayısı geçmişte bulunmamakla birlikte, şimdi çok farklı çalışmalar başlamıştır.

26 Kasım 2020
İstanbul Tabelacı için yorumlar kapalı
335 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN