+90 212 436 28 28

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif Kampanyamızdan Yararlanmak İçin Hemen Fiyat Alın
Fiyat Al

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centrede kullanılmaktadır. Totemler, yine kendi içinde, ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır. Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz.

Totem Tabela

Bir çok tabela modelinde en şık tasarımları firmamız sizlere sunmaktadır. istanbul tabelacı arayışınızda her bölgede sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşın hemen yerinizde ücretsiz keşif desteği sağlayalım. Günümüzde tabela firmaları ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem veya pilon tabela denir. Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse, tek bacaklı totemler, çift bacaklı totemler, likit totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.

Totem Tabela Modelleri

Aşağıda listelemiş olduğumuz totem tabela modellerini firmamız Amade tabela imalattan sizlere sunabilmektedir. İstediğiniz özelliklerde, ışıklı ve ışıksız ve olarak yapabilmekteyiz

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları verilirken montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik artı olarak vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak en uygun 2.000 TL ile 100.000 TL arasında farklılık gösterir. Firmamız Amade tabela Totem tabela modelleri için minimum fiyatlar ve maksimum kalitede imalat ile sizlere destek vermektedir. Şehir içi ve şehir dış hangi noktaya totem tabela yaptırmak istiyorsanız firmamız sizlere mutlaka çözümler üretecektir. Bütçenize en uygun totem tabela fiyatı için hemen bizden teklif isteyiniz. Totem Tabela Özellikleri, Totem tabela direklerinin üzerine yapılan kaset ilk önce astar boya vurulmasıdır. Astar boya vurulmasındaki sebep çok uzun yıllar ürünü problemsiz ve sorunsuz kullanmak içindir. Genelde tercih edilden totem tabela modelleri çift taraflı totemlerde vinil germe totem tabela tercih edilir. Işıklandırma sisteme ise dışarıdan projektör yardımcı ile olur. Totem tabela’dan daha önemli olan bir şey ise totem tabelanın montajı yapılan zemindir. Takılacak tabela ne kadar büyük olursa montajını yapılacak zeminde o oran ve orantıda büyük olmalıdır. Aksi takdirde tabelanız kötü hava şartlarında devrilme olasılığı yüksektir.

 

21 Aralık 2020
Totem Tabela için yorumlar kapalı
434 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN